Tegevused saarel

Foto: Siim West

Palu saarevahil endale ekskursiooni teha. Nii saad saarest kõige parema ülevaate. Saarevaht oskab rääkida nii legendidest kui tuletornist.

Osta meeneid ja tee külalisteraamatusse sissekanne, siis on järgmine kord seda huvitav üles otsida.

Keril on klaver ja lauamängud.

Hotell ja saun

Saarel on väike hotell ja merevaatega saun. Info ja hinnad.

 Foto: Mehis Hõim

Kino

Keril on kino. See asub tuletorni juures, vanas generaatorimajas. Seal saab korraldada filmiõhtuid ja vaadata ka Keriga seotud filme. Kino kasutamise võimaluse üle, kuidas kino töötab ja mida oleks vaja endal kaasa võtta, küsi palun eelnevalt saarevahi käest. Kinos on videoprojektor, milles on Netflix, Youtube jms.

Foto: Kaupo Kalda

Lõkkeplats ja valge laev

Keril on kaks lõkkeplatsi. Üks on valge laeva ootamise koht ja teine on maja külje peal. Tavaliselt on valge laeva ootamise kohas kaks valget tooli. See koht sobib romantikutele, kes ei pelga tuult. Küsi saarevahilt asukohta.

Raamatukogu

Keril on väike raamatukogu. See asub saarevahtide toas. Küsi saarevahilt luba nende tubadesse sisenemiseks. Too saarele mõni raamat külakostiks.

Linnuvaatlus

Foto: Siim West

Keri on armastatud koht ornitoloogidele ja muidu linnuhuvilistele. Kuna siit lendavad üle paljud rändlinnud, satub Kerile erinevaid liike. Keril on üles loetud üle 70 liigi linde. 

Suvepäevad

Foto: Siim West

Keril on võimalik väiksema seltskonnaga ettevõtete suvepäevi pidada. Siia saab teha nii päevase väljasõidu kui ka ööbimisega saunaõhtu. 

Ujumine

Kõige parem on ujuma minna C-terminalist. Ära hüppa, seal on madal ja kivine.

Foto: Siim West

Mida kaasa võtta?

Keril on olemas väligrill. Võta kaasa liha ja süsi. Saarel olev köök on kõigile kasutamiseks. Seal on gaasipliit ja muu vajalik söögi tegemiseks.  Kui oled eriti hooliv inimene, siis saarevahile helistada ja küsida, kas neile oleks vaja midagi Eestist tuua. Kui satud saarele kevadel või sügisel, siis on heaks abimeheks pealamp. Ära unusta puhast joogivett. Kuigi suvel võib olla soe ilm, siis saarel on pigem külm. Talveriided ei ole üldse halb mõte. Alati saab vähemaks võtta. Kui on väga päikeseline ilm, siis kasuta tugeva faktoriga kreemi. Meri peegeldab päikest tagasi ja tundlikemadel on põletus garanteeritud. Palun ära võta saarele lemmikloomi kaasa.

Mida ära viia?

Kuna meil saarel Ragn Sells ei käi, siis palume igal külalisel enda prügi ise kaasa võtta. Ära unusta häid mälestusi ja meeneid Kerilt kaasa võtmast.

Foto: Siim West